دوشنبه 13 مرداد 1399 - 13 ذي الحجه 1441 - 3 آگوست 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

احمدي‌نژاد: آمريكا و انگليس بايد از شوراي امنيت اخراج شوند

رئيس جمهور تاكيد كرد: آمريكا و انگليس به خاطر حمايت از جنايات رژيم صهيونيستي بايد از شوراي امنيت اخراج شوند.

به گزارش فارس، محمود احمدي‌نژاد كه عصر امروز چهارشنبه در دومين روز از سفر خود به اردبيل در جمع مردم شهرستان كوثر سخن مي‌گفت،با اشاره به دوران استانداري خود در اردبيل و نامگذاري براي اين شهرستان گفت: مردم شهيدپرور و عالم‌پرور اين خطه نام زيباترين مخلوق الهي را دارند و در بين بيش از 300 شهرستان كشور تنها شهري كه نام زيباي فاطمه اطهر را دارد، شهرستان كوثر است.

وي همچنين با بيان اين كه اولين درس همه پيامبران عالم توحيد است، تصريح كرد: توحيد يعني در همه عالم اراده خدا جاري و هيچ چيزي خارج از اراده خدا محقق نمي‌شود.

وي همچنين در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به رشادت‌هاي حزب‌الله لبنان بيان داشت:صداقت حزب‌الله باعث شد پرده‌ از روي دروغگويان كنار برود و معلوم شود، چه كساني مخالف صلح و امنيت هستند.

رئيس جمهور با تاكيد بر اين كه آمريكا و انگليس به خاطر حمايت از جنايات اسرائيل صلاحيت عضويت در شوراي امنيت را ندارند، گفت: اعضاي اين شورا بايد اين دو كشور را از شوراي امنيت اخراج كنند، چرا كه سران اين دو كشور به همراه صهيونيست‌ها مسئول خسارات وارده و جنايات صورت گرفته در لبنان هستند و سازمان ملل بايد آنها را مجبور به پرداخت خسارات انجام شده كند.

وي اظهار داشت: آنها خيال نكنند كه به افغانستان و عراق حمله كردند و كسي چيزي به آنها نگفت و انتظار داشتند در لبنان هم كسي چيزي به آنها نگويد اما دبيركل سازمان ملل و شوراي امنيت بايد گريبان آنها را بگيرند تا خسارات وارده را بپذيرند.

احمدي‌نژاد با بيان اين كه انگليس و آمريكا آشكارا از كشتار زنان و كودكان در لبنان حمايت مي‌كردند،بيان داشت: سران اين كشورها در جنايات اين رژيم شريك هستند كه بايد در دادگاه محاكمه شوند.

احمدي‌نژاد در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر اين كه مهم‌ترين مسئوليت‌ ما ساختن ايران اسلامي است گفت: وحدت، تلاش، توكل به خدا و عدالت مهم‌ترين عوامل ساختن ايران اسلامي است.

وي با بيان اين كه مهم‌ترين كاري كه در دوره ساختن كشور بايد به آن بپردازيم تلاش همه جانبه‌ براي ايجاد اشتغال مي‌باشد، گفت: دولت در سال جديد 21 ميليارد تومان سهم تسهيلات ارزان قيمت براي جوانان شهرستان كوثر اختصاص داده است.

تعداد بازديد:1210 آخرين تغييرات:85/05/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر