سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

اغتشاشات اخير صف‌آرايي دشمن در مقابل 40 ميليون راي ملت است

استاندار سيستان و بلوچستان:

اغتشاشات اخير صف‌آرايي دشمن در مقابل 40 ميليون راي ملت است

خبرگزاري فارس: استاندار سيستان و بلوچستان گفت: هجمه سنگين تبليغاتي و تهيج افكار عمومي جهان، نوعي جنگ نرم‌افزاري و صف آرايي دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي در مقابل 40 ميليون راي ملت بزرگ ايران است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان :علي محمد آزاد ظهر امروز در ديدار با كاركنان سازمان تبليغات اسلامي استان در استانداري اظهارداشت: با توجه به توطئه‌هاي برنامه‌ريزي شده از سوي آمريكا، انگليس، رژيم صهيونيستي و برخي از كشورهاي اروپايي عليه استقلال ملت هوشمند ايران، امروز تمامي دستگاه‌هاي جاسوسي استكبار و رسانه‌هاي وابسته به آن تفرقه و هرج و مرج در داخل كشور هماهنگ شده‌اند.


وي به برخي از ساده‌لوحان و منحرفان از خط ولايت اشاره كرد و افزود: تا دير نشده از دام پهن شده از سوي آمريكا و استعمار پير انگليس رهايي يابيد و دشمن شاد نشويد.


استاندار سيستان و لاوچستان گفت: به لطف الهي، ياري حضرت ولي عصر (عج)، دعاي خير شهدا و امام شهدا، ملت بزرگ ايران حول محور رهبري از اين برهه حساس و توطئه دشمن نيز همچون گذشته با سربلندي عبور مي‌كند و حسرت آن را در دل دشمنان و مخالفان نظام اسلامي براي هميشه باقي مي‌گذارد.


آزاد افزود: انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري هم به لحاظ حضور حماسي مردم و هم از نظر صحت و امانتداري در نوع خود بي‌نظير بود از اين رو بايد همه به آن احترام بگذارند.


وي تصريح كرد: امروز براي آمريكا، انگليس، رژيم صهيونيستي و هم‌پيمانانشان بسيار سخت است كه با گذشت سه دهه از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، ملت ايران منسجم‌تر و متحدتر از قبل در صحنه‌هاي سياسي و اجتماعي حاضر شده و بر استقلال خود تاكيد دارند.


استاندار سيستان و بلوچستان در ادامه نقش سازمان تبليغات اسلامي در ترويج فرهنگ ديني و احكام نوراني قرآن در بين جوانان و نوجوانان را يادآور شد و بر گسترش فعاليت‌هاي اين سازمان در اقصي نقاط استان تاكيد كرد.


آزاد با تبريك سالروز تاسيس اين سازمان به فرمان امام راحل از تلاش و خدمات مسئولان و متوليان آن در سيستان و بلوچستان قدرداني كرد.


روابط عمومي استان
تعداد بازديد:1410 آخرين تغييرات:88/04/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر