چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار فناوري


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نسل جديد بازي‌هاي رايانه‌اي روانه بازار مي‌شود

شركت سوني در پي تلاش‌هاي خود براي افزايش رقابت در حوزه سخت‌افزار بازي‌هاي رايانه‌اي، مدل مفهومي از كنسول جديد خود با نام PlayStation 4 را عرضه كرد.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوري اطلاعات ايران،از سايت فارس به نقل از اي‌ويك، شركت سوني كه در عرصه بازي‌هاي رايانه‌اي از شركت‌هاي نينتندو و مايكروسافت عقب افتاده است، چندي پيش كنسول بازي PS3 Slim را با قيمت ارزان‌تر از كنسول PlayStation 3 روانه بازار كرد تا بتواند بيش از پيش نظر مخاطبان را به خود جلب كند.
بر اساس اخبار جديد رسيده، اين شركت ژاپني هم‌اكنون مدل مفهومي از كنسول جديد خود با نام PS4 را ارايه كرده است كه مي‌تواند از كنسول‌هاي رقبا زيباتر و كارآمدتر باشد.
"تاي چيم " يكي از طراحان سرشناس ژاپني طراحي مدل مفهومي اين كنسول بازي جديد را كه PlayStation 4 نام دارد، برعهده داشته است.
اين كنسول بازي شامل نمايشگر لمسي بزرگي مي‌شود كه در اصل بدنه كنسول بازي را تشكيل مي‌دهد و مي‌تواند تصاوير مربوط به بازي‌هاي در حال پخش را نمايش دهد و به جاي دستگاه كنترلي نيز مورد استفاده قرار گيرد.
دسته‌هاي اين كنسول بازي نيز نمايشگرهاي لمسي ويژه‌اي هستند كه به كليدهاي حسي مجهز شده‌اند و امكان كنترل و اجراي آسان بازي را فراهم مي‌كنند.
در بدنه اين كنسول بازي از مواد پلاستيكي شفاف و بسيار مقاوم استفاده شده است. اين دستگاه به رنگ سياه - سفيد طراحي شده است و سوني مي‌كوشد با تكميل آن، در آينده نزديك نخستين نمونه‌هاي توليد شده از اين محصول را به نمايش بگذارد.
تعداد بازديد:1217 آخرين تغييرات:88/06/16
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر