پنج شنبه 3 خرداد 1397 - 8 رمضان 1439 - 24 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ضد انقلاب از وحدت شيعه و سني نگران است

عضو حقوقدان شوراي نگهبان با اشاره به اينكه حادثه تروريستي امروز نقش برجسته سران قبائل و عشاير در خنثي كردن توطئه‌هاي دشمن آشكار كرد، افزود: ضد انقلاب از وحدت شيعه و سني نگران است.


آيت‌الله عباس كعبي عضو حقوقدان شوراي نگهبان قانون اساسي در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، در واكنش به عمليات تروريستي صبح امروز در منطقه شرق كشور گفت: شهادت جمعي از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و جمعي از بزرگان شيعه و سني توسط گروه‌هاي معاند و ضد انقلاب را خدمت خانواده‌هاي ايشان تسليت عرض مي‌كنم.
وي با تاكيد بر اينكه اين عمليات تروريستي در فضايي اتفاق افتاد كه همايش وحدت شيعه و سني در حال برگزاري بود،‌ افزود: اين موضوع آشكار كرد كه ضد انقلاب از وحدت شيعه و سني نگران است و اين شهدا، شهداي حافظ امنيت،‌ آرامش،‌ وحدت و صلح هستند و فتنه‌گران همواره وحدت و صلح را براي جامعه نمي‌خواهند.
عضو مجلس خبرگان رهبري تاكيد كرد: اين حادثه تروريستي مردم شيعه و سني را بيدارتر مي‌كند و آن‌ها در پاسداري از حاكميت اسلامي و وحدت ميان اقشار مختلف مردم مصمم‌تر مي‌كند.
آيت‌الله كعبي با اشاره به اينكه حادثه تروريستي امروز نقش برجسته سران قبائل و عشاير در خنثي كردن توطئه‌هاي دشمن آشكار كرد، تصريح كرد: ‌سران قبائل در كنار سپاه و بسيج مي‌توانند با مشاركت در حفظ مرزها، بصيرت و روشنگري نسبت به گروه‌هاي محارب نقش زيادي را ايفا كنند.
عضو حقوقدان شوراي نگهبان با تاكيد بر اينكه حوادث تروريستي نظام و مردم را در برخورد با ضد انقلاب و گروه‌هاي محارب مصمم‌تر مي‌كند، خاطرنشان كرد: ضد انقلاب بايد بداند كه عزم نظام اسلامي بر خشكاندن ريشه‌هاي تروريسم در جهان است.
وي با بيان اينكه حادثه تروريستي امروز تجاوز به حقوق بشر است، افزود: ما به حاميان بين‌المللي گروه‌هاي تروريست كه جنايات جنگي‌شان در منطقه بر همگان روشن است، هشدار مي‌دهيم كه اين گونه تحركات بر عليه انقلاب كارنامه‌شان را در نزد مردم سياه مي‌كند.
آيت‌الله كعبي با تاكيد بر اينكه حوادث اينچنيني اقتضا مي‌كند كه هوشيار باشيم، تصريح كرد: مسئولين در اين گونه تجمعات بايد هوشياري بيشتري از خود نشان دهند و هر چه سريع‌تر عوامل اصلي را به مجازات برسانند.

تعداد بازديد:1242 آخرين تغييرات:88/07/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر