چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 22 ذي الحجه 1441 - 12 آگوست 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

سردمداران جنبش سبز به مرگ سياسي نزديك شده‌اند

عضو كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي گفت: سردمداران جنبش سبز با ايجاد يك جبهه نفاق عليه نظام به مرگ سياسي خود نزديك شده‌اند.


حجت‌الاسلام والمسلمين غلامرضا مصباحي مقدم نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس «توانا» ،با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري در جمع مبلغان ماه محرم گفت:برخي از افراد كه اصرار به جدايي از نظام دارند بايد اين مسئله را مورد توجه قرار دهند كه جدايي از نظام موجب مرگ سياسي آن ها خواهد شد.
وي در ادامه افزود: بعد از انتخابات سردمداران جنبش سبز با ايجاد يك جبهه نفاق عليه نظام به مرگ سياسي نزديك شدند .
نماينده مردم تهران در مجلس هشتم تصريح كرد:با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري جريان شكست خورده در انتخابات با سازوكارهاي غيرقانوني و اقدام خارج از عرف اصرار به دفع خود از نظام داشت واين مسئله تا به آن جا رسيد كه برخي از سياسيون گذشته نظام يك اختلاف داخلي راتبديل به مبارزه با نظام كردند.
حجت‌الاسلام والمسلمين مصباحي مقدم،‌ آرامش راضرورت فضاي حال حاضر جامعه دانست و اظهار داشت: ملت ايران با دفع فتنه بايد به آرامش اجتماعي نزديك و مشكلات اقتصادي را حل كند،اما برخي به خاطر هوا و هوس خود با مسئله آفريني هيچ تلاشي براي دفع فتنه و بازگشت آرامش به جامعه نكردند.
وي اضافه كرد: با موج اعتراضي كه به دليل اهانت به ساحت مقدس امام راحل پيش آمده است نمايانگر اين مسئله است كه جريان فتنه به پايان راه خواهد رسيد.
اين نماينده اصولگرا مجلس در پايان تاكيد كرد: با ايجاد موج اعتراضي مردم ايران به دليل اهانت به ساحت مقدس حضرت امام«ره» جريان فتنه ديگر نمي‌تواند از فضاي ماه محرم وديگر مناسبت ها به نفع خود سوء استفاده كند

تعداد بازديد:984 آخرين تغييرات:88/09/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر