چهارشنبه 5 تير 1398 - 22 شوال 1440 - 26 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حضور مقتدرانه ملت در صحنه، توطئه‌ها را خنثي كرد

نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه كرمانشاه گفت: ملت مسلمان ايران مانند هميشه در جريانات اخير به صحنه آمد و حضور مقتدرانه ملت در صحنه دفاع از اسلام، انقلاب، امام و رهبري بسياري از توطئه‌ها و دسيسه‌هاي دشمن را خنثي كرد.


 آيت‌الله شيخ مصطفي علما امروز در خطبه‌هاي نماز عبادي، سياسي جمعه اين هفته كرمانشاه در مسجد جامع اين شهر افزود: موضع‌گيري به‌موقع و مناسب افراد و گروه‌ها و جريانات سياسي در روشن شدن فضا بسيار مهم و تاثيرگذار است.
آيت‌الله علما تاكيد كرد: نقطه آغاز حركت، هميشه مردم بوده‌اند و امروز هم مانند هميشه پشت سرمقام معظم رهبري و در مسير اسلام و انقلاب هستند.
امام جمعه كرمانشاه افزود: امروز شاهد تكرار تاريخ هستيم و شاهديد كه ملت ما با بصيرت و هوشياري مسائل روز را دنبال مي‌كنند و هرگاه ارزش‌هاي اسلام و انقلاب در معرض تهديد قرار مي‌گيرد به صورت خودجوش براي دفاع از اركان نظام مقدس جمهوري اسلامي به حركت درمي‌آيند.
رئيس شوراي فرهنگ عمومي استان كرمانشاه تصريح كرد: حضور مردم بهترين پاسخ به دشمنان و توطئه‌هاي آنان است و مردم ايران در اين راه ثابت‌قدم و استوارند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به ساخت ديوار حائل در مرز غزه و مصر گفت: جاي تاسف است كه مصر دست به اين اقدام زده و با اينكه مردم مظلوم فلسطين در غزه به حمايت برادران مسلمان خود نياز دارند، ساخت ديوار حائل در واقع تائيد اقدامات و جنايات رژيم صهيونيستي است.
نماينده مقام معظم رهبري در استان تصريح كرد: مرز غزه با مصر تنها راه كمك به مردم مظلوم غزه است و شورهاي مسلمان و سران آن نبايد اجازه دهند اين مرز بسته شود.
آيت الله علما همچنين با اشاره به سالروز قيام 19 دي مردم قم از آن به عنوان تجديد بيعت مردم با اسلام و مرجعيت ديني ياد كرد كه اين بيعت همچنان ادامه دارد

تعداد بازديد:820 آخرين تغييرات:88/10/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر