جمعه 27 مهر 1397 - 9 صفر 1440 - 19 اكتبر 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ادامه‌دهنگان راه بني‌صدر مخالف قانون و ولايت هستند

عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم گفت: ادامه‌دهنگان راه بني‌صدر مخالف قانون و ولايت هستند.


حجت‌الاسلام محمود رجبي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم‌ ضمن گراميداشت سي و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و با اشاره به نخستين دوره انتخابات رياست جمهوري و خيانت‌هاي بني‌صدر عليه انقلاب اظهار داشت: امام خميني (ره) در آن زمان فرمودند كه موافق بني‌صدر نيستند و به بني‌صدر هم گفتند كه بهتر است كانديدا نشود.
وي افزود: بني‌صدر چهره‌اي نا‌شناخته بود، اما با زمينه‌هايي كه براي فريب مردم فراهم كرده بود توانست راي بياورد و پست رياست جمهوري را به دست بگيرد و او از همان ابتدا مخالف ولايت فقيه بود و همين امر باعث شد تا در ادامه راه عدم اعتقاد خود را نشان دهد.
عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم بني‌صدر را فردي دو‌ رو خواند و خاطرنشان كرد: بني‌صدر دائما مخالفت مي‌كرد و اين تعارض كاملا روشن بود و نفاق و دو رويي بني‌صدر طوري بود كه وقتي خدمت امام مي‌رسيد پس از بيرون آمدن از منزل ايشان طوري وانمود مي‌كرد كه امام خميني (ره) پشتوانه و موافق او است.
رجبي با بيان اينكه نيرو‌هاي انقلاب بني‌صدر را تحمل مي‌كردند، عنوان داشت: او همواره مسير مخالفت با ولايت فقيه و قانون را ادامه مي‌داد و نيرو‌هاي انقلابي بني‌صدر را تحمل مي‌كردند كه در نهايت مجبور شد با وضعيتي اسفبار از كشور خارج شود.
وي با بيان اينكه ادامه‌دهندگان راه بني‌صدر در انتخابات دهم مخالف قانون و ولايت هستند، بيان داشت: در انتخابات دهم نيز عده‌اي در ابتدا ابراز مي‌كردند كه همراه ولايت هستند، اما در ادامه نشان دادند كه مخالفت با قانون اساسي و انقلاب و رهبري‌ دارند.
عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم با اشاره به اينكه فتنه‌گران راه بني‌صدر را پيش گرفته‌اند، تصريح كرد: برخي از افراد با مخالفت خود رفتار‌هاي نا‌مناسبي دارند و دقيقا شيوه بني‌صدر را پيش گرفته‌اند و همين باعث شده است تا مشكلاتي در كشور به وجود بيايد.
رجبي بر تاثير حضور مردم تاكيد كرد و اذعان داشت: دشمن همواره از حضور مردم بيم دارد و مردم انقلابي ما همواره در صحنه‌هاي مختلف اجتماعي و سياسي حضور پر‌شور داشته و نمي‌گذارند تا دشمن در كشور نفوذ كند.
وي به فتنه‌گران هشدار داد و عنوان داشت: دشمنان داخلي و خارجي و افرادي كه هر روز نقشه‌اي جديد طراحي مي‌كنند بهتر است بدانند كه با اين كار‌ها نمي‌توانند راه به جايي ببرنند و در نهايت شكست مي‌خورند و آبروي خود را بيشتر از گذشته مي‌برند.

تعداد بازديد:830 آخرين تغييرات:88/11/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر