سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

سيستان و بلوچستان 400 شهيد اهل سنت تقديم انقلاب کرده است

 
 
زاهدان-رييس سازمان بنياد شهيد و امور ايثاگران سيستان و بلوچستان گفت: اين استان تاکنون 400 شهيد اهل سنت در راه پاسداري از نظام جمهوري اسلامي ايران تقديم انقلاب کرده است.
 
 
 
"محمود غلامي" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهارداشت: اين شهدا در اوايل انقلاب ، هشت سال دفاع مقدس ، جبهه مبارزه با اشرار و حوادث تروريستي شهيد شده اند.
وي افزود: خون اين شهدا حاوي اين پيام است که مردم غيور و مرزدار سيستان و بلوچستان نيز همانند ديگر نقاط کشور در راه دفاع از اين مرز و بوم تمامي مردم ايران به دور از قوميت ، مذهب و حتي دين آماده اند.
او ادامه داد: اکنون در استان چهار خانواده اهل سنت داراي سه شهيد داريم که نشان از وفاداري مردم اين استان به آرمان هاي انقلاب است.
غلامي بيان کرد: ياد و خاطره شهدا دفاع مقدس هرگز نبايد از يادها فراموش شود و در اين راستا بنياد شهيد برنامه هاي ويژه اي را در دستور کار دارد.
وي افزود: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته يادواره شهدا به صورت فصلي در استان برگزار مي شود و يادواره شهداي بهار به احتمال زياد همزمان با نخستين سالگرد شهداي حادثه تروريستي مسجد علي بن ابيطالب (ع) برگزار مي شود.
تعداد بازديد:1080 آخرين تغييرات:89/02/08
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر